• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dėmesio!

Siūlome prasmingą darbą ergoterapeutui /-ei darbui su vaikais - vertinti ir lavinti vaiko funkcinę būklę, sensorines, motorines ir pažinimo funkcijas; sudaryti ergoterapijos planą, parinkti ergoterapines priemones ir įvertinti jų poveikį; konsultuoti tėvus ar kitus įgaliotus atstovus.

Mes vertiname Jūsų įgūdžius bei siūlome palankią darbo aplinką Jūsų profesiniam tobulėjimui. Prisijunkite prie Telšių „Atžalyno“ progimnazijos darnaus darbuotojų kolektyvo nuo 2024 metų rugsėjo mėnesio. Darbo sutartis 12 mėnesių, pilnu etatu.Būtina turėti galiojančią ergoterapeuto licenciją.

CV siųskite šiuo elektroniniu paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  ir mes susisieksime su Jumis.

 

 

Lankytojų skaitiklis