• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

KVIETIMAS!

Dėl Nacionalinio diktanto 2024 rašymo

Mieli „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenės nariai!

Maloniai kviečiame progimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus, darbuotojus – visus, kurie myli savo gimtąją lietuvių kalbą, 2024 m. kovo 15 d., penktadienį, 11 val. kartu rašyti Nacionalinį diktantą.

Diktantą rašysime 125 kabinete (pirmame aukšte). Renkamės 10.50 val. Prašome atsinešti mėlynai rašančią rašymo priemonę.

Būtų labai šaunu, kad bendruomenės nariai, atvyksiantys jo rašyti, iki kovo 14 d. 17.00 val. apie tai praneštų lietuvių k. ir lit. mokytojai J. Šliažienei (el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).

Lietuvių k. ir lit. mokytojų metodinė grupė

 

 

Lankytojų skaitiklis