• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukai ugdosi pilietiškumą

Pilietiškumas stiprina visuomenę, nes kartu galima nuveikti labai daug. Ypač tai aktualu šiomis dienomis.Pilietiškumo jausmą kuriame per geras emocijas. Vasario 15 d. pradinių klasių mokinių komanda: Kornelija Činskytė (2b), Vesta Gedvilaitė (2b), Titas Miliauskas (2b), Rugilė Palekaitė (4b), Nedas Šarpnickis (3a) vyko į Telšių rajono mokinių komandinių šaškių varžybas Telšių sporto ir rekreacijos centre. Komandai pavyko iškovoti trečią. Kovo 8 d. pradinukai susitelkė smagiai pilietiškumo patirčiai. Klasėse buvo rengiamos viktorinos „Viskas apie Lietuvą“. Puoselėdami liaudiškas tradicijas mokiniai susivienijo bendram darbui. Jie kūrė juostinį ornamentą. Kūrybiniai darbai papuošė progimnazijos erdves. 

Pradinių klasių mokytoja I. Bugelienė

 

Lankytojų skaitiklis