• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 8 dieną progimnazijoje vyko Kovo 11-osios minėjimas. Rytą mokyklos bendruomenė, pasipuošusi tautine atributika, rinkosi į šventinį koncertą aktų salėje. Iškilmingai buvo įneštos valstybinė ir progimnazijos vėliavos. Būrelio „Piliečio žadintuvas“ (vad. istorijos mokytoja V. Savickienė) nariai supažindino su Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio veikla, 1990-ųjų metų įvykiais. Buvo rodomas dokumentinis filmas, liudijantis Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo pasirašymą. 

Skambėjo „Piliečio žadintuvo“ skaitovų ir pradinukų, vadovaujamų mokytojos I. Bugelienės, deklamuojami eilėraščiai. Šventinę nuotaiką kūrė Jaunučių ir Jaunių chorų, solistų (vad. muzikos mokytoja L. Petrulaitienė) atliekamos dainos apie Lietuvą. Su artėjančia valstybės švente susirinkusiuosius sveikino progimnazijos direktorius K. Saplinskas. Po netradicinių pamokų, skirtų Lietuvos gimtadieniui, mokiniai ir mokytojai gražia šventine eisena patraukė ant Zakso kalno, kur sugiedojo Lietuvos himną ir dainavo Just. Marcinkevičiaus bei E. Masytės dainą „Laisvė“. Darniai skambėjo šventiškai nusiteikusių mokinių balsai virš gimtojo Telšių miesto.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis