• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nuotaikingas Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 15-osios rytą progimnazijos bendruomenė rinkosi į fojė minėti Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Renginį nuotaikinga daina „Mano vardas Lietuva“ pradėjo 3a klasės solistė Reda Rudnikaitė. 1918 metų vasario įvykius iškilmingai pristatė 5b klasės mokinė Gabrielė Bagužaitė ir septintokai Gytis Vilkas ir Domas Žaronskis. Darniai sugiedota Tautiška giesmė. 

Tą dieną mokytojai ir mokiniai dabinosi tautine atributika, mokyklos erdves puošė šventiniai stendai, pertraukų metu per radiją skambėjo patriotinės dainos.  Akis džiugino per tikybos pamokas antrokų ir ketvirtokų su meile pagaminti knygų skirtukai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimui.

Už gražią šventę dėkojame direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, istorijos mokytojai Vilmai Savickienei ir muzikos mokytojai Laimai Petrulaitienei.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis