• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruota „eTwinning“ projekto „Mažieji gamtos inspektoriai“ pamoka

Kovo 18 dieną vyko integruota 4b klasės anglų kalbos ir pasaulio pažinio pamoka su tarptautinio „eTwinning“ projekto „Mažieji gamtos inspektoriai“ partneriais iš Ispanijos, Lenkijos bei dviejų mokyklų iš Turkijos. Visos komandos jungėsi per platformą „Google susitikimai“. Po smagaus pasisveikinimo visų mokyklų ugdytiniai dirbdami „Kahoot“ programa atsakinėjo į klausimus, kuriuos parengė komandos pagal savo gamtosauginius projekto veiklų pristatymus. Mūsų progimnazija pateikė  klausimus apie Germanto landšaftinį draustinį, kaip  antai: kiek ha užima draustinis, kodėl Ilgės ežero vanduo rudas ir pan. Geriausiai iš mūsų komandos sekėsi Dominykui. Žaidimas baigėsi džiugiais pasiplojimais, atsisveikinimo žodžiais ir pasimojavimais rankomis.

Pasiruošimas šiai pamokai vyko kovo mėnesio pradžioje „eTwinning“ projekto partnerių vadovų virtualiame susitikime. Džiaugiuosi, kad ketvirtokai turėjo puikią galimybę plėtoti visas septynias kompetencijas: pilietiškumo, kūrybinę, komunikavimo, pažintinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos.

Projekto koordinatorė progimnazijoje D. Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis