• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kovo 8-ąją duris atvėrė „Atžalyno“ kavinėlė

Kovo 8-ąją – Tarptautinę moters dieną – mokytojoms buvo suorganizuota staigmena: per pertrauką progimnazijos direktoriaus jos buvo pakviestos į „Atžalyno“ kavinėlę, kur laukė gardūs užkandžiai, desertai, gėrimai, profesionalūs padavėjai ir nepakartojami pasirodymai: „Gera“ Reda, Gytis ir saksofonas, Laimingoji Skaistė ir po ilgos pertraukos vėl į sceną įžengusi jaunimo roko muzikos grupė „DC/AC“. 

Mokytojas sveikino ir mokinių savivaldos vaikinai. Dėkojame renginio organizatoriams ir rėmėjams: progimnazijos direktoriui Kęstučiui Saplinskui, technologijų mokytojai Jadvygai Martinkienei ir jos vadovaujamai „Dizaino studijai“, muzikos mokytojai Laimai Petrulaitienei bei 6a ir 8a klasės mokiniams.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis