2017-2018

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„eTwinning“ projektas „e-DREAMING“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu

„Atžalyno“ progimnazijoje dalyvaujama įvairiuose projektuose, tarp jų – tarptautinis projektas eTwinning. Taip atsiveria galimybės internetinėje erdvėje bendrauti ir bendradarbiauti su mokyklų bendruomenėmis iš visos Europos. Tokiu būdu susipažįstama su kitomis šalimis, jų kultūra, jų ugdymo specifika, kaip ugdyti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką anglų kalbos pamokose. Todėl šiame projekte dalyvaujantys mokiniai gali mokytis tolerancijos kitų tautų atžvilgiu nepamirštant, savo tautiško identiteto.

Tarptautinis „eTwinning“ projektas „e-DREAMING“ (2018-03-2018-06), kuriame dalyvavo 7a klasės mokiniai ir mokytoja Kristina Bagužienė, buvo apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu!

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams šis apdovanojimas – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Mokytoja Kristina Bagužienė

 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

ATRANKA SPECIALIOJO PEDAGOGO  PAREIGYBEI UŽIMTI

TELŠIŲ „ATŽALYNO“ PROGIMNAZIJA

SKELBIA ATRANKĄ SPECIALIOJO PEDAGOGO PAREIGYBEI  UŽIMTI

Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentai (mokytojai), pretenduojantys į laisvą mokytojo pareigybę, priimami dirbti mokytoju atrankos būdu (pokalbis) ir privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.    prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2.    asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.    išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4.    pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
5.    gyvenimo aprašymą;
6.    motyvacinį laišką.

Taip pat pretendentai gali pateikti rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui 2018 m. rugpjūčio 24 d. Apie galimus atrankos datos pasikeitimus bus informuojama asmeniškai. Dokumentai priimami  kasdien nuo 9.00 iki 16.00 val. (pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45 val.). Dokumentų priėmimo pradžia nuo  2018 m. birželio 18 d. iki 2018 m. liepos 1 d. 

Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: P. Cvirkos g. 2, LT – 87351 Telšiai, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos raštinės vedėjai (113 kab.) arba siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

 Informacija teikiama telefonais 8 444 70211, 70222.

 Specialusis pedagogas(-ė)

Pareigybės pavadinimas – specialusis pedagogas (-ė).
Darbo krūvis  – 0,5 etato.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota. Darbo sutartis bus sudaroma  nuo 2018-09-01.
Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Svajonės - nepriklausomybės ir saviraiškos paieška

Šiais mokslo metais nuo kovo iki birželio mėn. eTwinning paskelbtame projekte eDREAMING dalyvavo Telšių „Atžalyno“ 7a klasės mokiniai. Paaugliams iškyla nepriklausomybės ir saviraiškos klausimų šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje. Išmaniosios technologijos - telefonai, kompiuteriai, internetas, išplėtė galimybes ir atskleidė naujus nepriklausomybės ir saviraiškos paieškos būdus. Šiuolaikinis paauglys gyvena iš tikrųjų globaliame pasaulyje. Tačiau jis ir toliau pirmiausiai galvoja apie save - savo asmenybę, savo svajones. 

Projekto metu mokiniams buvo sudarytos galimybės atsiskleisti, apie ką jie svajoja, o savo svajones išreikšti sukuriant plakatą, logotipą ir knygą apie savo neįtikėčiausias svajones. Mokiniai trumpai prisistatė apie save eTwinning puslapyje. „Atžalyno“ progimnazijos septintokė Diana Rusakova sukūrė filmuką apie savo mokyklą. Taip pat mokiniai išbandė save informacinių technologijų žinių srityje, kurdami logotipus ir savo plakatus eDREAMING idėjai atskleisti. Visų dalyvavusių šalių - Lenkijos, Turkijos, Italijos ir Lietuvos mokiniams buvo labai įdomu sukurti bendrą keisčiausių svajonių knygą. Juk kiekvienas žmogus - ir vaikas, ir suaugęs, turi tokių svajonių, kurias jis gali įgyvendinti tik savo sapnuose. Svajonės atskleidžia vaiko arba paauglio vidinį pasaulį, kuo jis gyvena, kas jam svarbu ir kaip jis vertina save ir jį supančią aplinką. Nebijokime svajoti, nebijokime siekti toliau, aukščiau, daugiau.

Anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Šis bei tas apie Europos Sąjungą ir mus“

Birželio 1 dieną mūsų progimnazijoje lankėsi buvęs mokinys, 2010 metų laidos abiturientas, dabar Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento trečiasis sekretorius Donatas Rondomanskas. Jis susitiko su 6a, 6b, 6c bei 7b klasės mokiniais ir su jais kalbėjosi tema „Šis bei tas apie Europos Sąjungą ir mus“.

Susitikimo metu D. Rondomanskas papasakojo apie tai, kad Europos Sąjunga yra unikali ekonominė ir politinė 28 Europos šalių partnerystė. Pagal plotą joje didžiausia yra Prancūzija (633 tūkst. kv. km), mažiausia – Malta (0,3 tūkst. kv. km). Daugiausiai gyventojų yra Vokietijoje (80,8 mln.), mažiausiai – Liuksemburge (0,6 mln.) ir Maltoje (0,4 tūkst.). Jis supažindino su ES įkūrimo priežastimis. Mokiniai sužinojo ir nemažai informacijos apie svarbiausias ES institucijas. Donatas atsakė į klausimus, ką ES sprendžia ir ko nesprendžia, kokia ES narystės nauda Lietuvai, ką gali daryti Lietuvos piliečiai kaip ES piliečiai, ką ES duoda Lietuva, kas šiandien yra aktualiausia Europos Sąjungoje. Išklausę paskaitos mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias viktorinoje ir laimėti puikių prizų, kuriais pasirūpino Užsienio reikalų ministerija.

Džiugu, kad šis renginys paliko didelį įspūdį ir mokiniams, ir mokytojams, dalyvavusiems jame.  Nuoširdžiai dėkojame istorijos mokytojai Vytautai Nekrašienei, kurios iniciatyva įvyko šis susitikimas.

7b klasės vadovė Jūratė Šliažienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

ATRANKA PRADINIŲ KLASIŲ  MOKYTOJO  PAREIGYBEI UŽIMTI

TELŠIŲ „ATŽALYNO“ PROGIMNAZIJA

SKELBIA ATRANKĄ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJO PAREIGYBEI  UŽIMTI

Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentai (mokytojai), pretenduojantys į laisvą mokytojo pareigybę, priimami dirbti mokytoju atrankos būdu (pokalbis) ir privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.    prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2.    asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.    išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4.    pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
5.    gyvenimo aprašymą;
6.    motyvacinį laišką.

Taip pat pretendentai gali pateikti rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui 2018 m. birželio 19 d. 9 val. Apie galimus atrankos datos pasikeitimus bus informuojama asmeniškai. Dokumentai priimami  kasdien nuo 9.00 iki 16.00 val. (pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45 val.). Dokumentų priėmimo pradžia – 2018 m. birželio 4 d. iki 2018 m. birželio 17 d. 

Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: P. Cvirkos g. 2, LT – 87351 Telšiai, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos raštinės vedėjai (113 kab.) arba siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

 Informacija teikiama telefonais 8 444 70211, 70222.

 Pradinės klasės mokytojas(-a)

 

Pareigybės pavadinimas – pradinės klasės mokytojas (-a).
Darbo krūvis (valandos per savaitę) – 22 val.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota. Darbo sutartis bus sudaroma tik  nuo 2018-09-01. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms (mokinių skaičius sumažėjimas, dėl ko galimas etato neskyrimas), sutartis nebus sudaroma.

Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės paskutiniąją dieną pradinukai atsisveikino su mokykla. Direktorius Vytautas Vaitkus ir pavaduotoja Jadvyga Dapšienė įteikė ketvirtų klasių mokiniams pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Taip pat mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi, aktyvią popamokinę veiklą. 

Trečiokai parodė gražią programėlę ir padovanojo atsisveikinimo dovanėles ketvirtokams. Visų klasių mokiniai atliko kūrybinį darbą ir pristatė savo siekius, kuriuos norėtų įgyvendinti per vasaros atostogas. Renginio pabaigoje visų pradinių klasių balionai su svajonėmis pakilo į dangų.

„Bendraminčių“ informacija

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Atžalyne“ „Progimnazijos garbė 2018“

Gegužės 30 d. Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje vyko renginys „Progimnazijos garbė 2018“. Šios idėjos ir jos įgyvendinimo iniciatorė yra direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė. 

„Progimnazijos garbė“ – ypatinga šventė. Švenčiama ji pavasarį, pačiu nuostabiausiu metų laiku, kai visa augmenija žaliuoja ir žydi, dviejų gražiausių švenčių – Motinos ir Tėvo dienų – sandūroje. Renginio tikslas – pasidžiaugti labai gerai bei puikiai besimokančiais, atkakliai savo tikslų siekiančiais mokiniais, pagerbti jų tėvelius. Tą vakarą buvo nominuotas 21 mokinys: Arijus Vaclovas Jonušas (1a kl.), Akvilė Nekrašiūtė (1a kl.), Martyna Jankauskaitė (1b kl.), Greta Zdramytė (2a kl.), Elijus Bagužas (3b kl.), Dovydas Dužinskas (4a kl.), Gabija Jonauskytė (4b kl.), Kornelija Noreikaitė (4b kl.), Jokūbas Beržinis (5c kl.), Goda Nordelytė (5c kl.), Matas Vavilovas (5c kl.), Julija Mažonaitė (6a kl.), Akvilė Sukauskaitė (6b kl.), Ema Ežerskytė (7a kl.), Eglė Jasevičiūtė (7a kl.), Irmina Jarašiūnaitė (7a kl.), Dominyka Jakumaitė (7b kl.), Gintautė Jonušaitė (7c kl.), Nerijus Gustys (8b kl.), Ieva Jankauskaitė (8b kl.), Akvilė Gedvilaitė (8b kl.). Jiems buvo įteiktos „Sėkmės kopėtėlės“, simbolizuojančios tikslų siekimą, kopimą vis aukštyn. Skulptūrėles  pagamino būrelio „Molinukai“ vadovė Regina Aleksandravičienė. O tėveliams už neišsenkančią kantrybę, atsakingą bei pareigingą savo vaikų auklėjimą ir pozityvų motyvavimą siekti puikių rezultatų buvo įteikti progimnazijos direktoriaus Vytauto Vaitkaus padėkos raštai. Didelis indėlis nelengvame darbe yra mokytojų, kurie nuolat veda savo ugdytinius mokslo ir pažinimo keliu,augina kūrybingą, smalsų, atsakingą, sugebantį vertinti save ir kitus mokinį. „Progimnazijos garbės“ nominantai tarė padėką savo mokytojams, o 7b kl. mokinė Kamilė Vaitkutė perskaitė tekstą „Mokytojo lobis“.

Ši šventė kiekvienam mokiniui – didelė garbė ir paskatinimas ne tik siekti dar geresnių mokymosi rezultatų, bet ir labiau pasitikėti savimi, gerbti save ir kitus. Tikimės, kad šis renginys taps tradicinis, nes jis labai reikalingas. O mūsų patys geriausi, talentingiausi, gabiausi vaikai į savo gražų būrį priims naujokų. Pirmūnų pavyzdys paskatins ir kitus mokinius nesustoti, kopti vis aukštyn ir priimti naujus iššūkius.

Nuoširdžiai dėkojame visai komandai už bendrą darbą organizuojant šį renginį. Šiltus padėkos žodžius tariame mokytojams Jūratei Šliažienei, Jadvygai Martinkienei, Ligitai Kaziukonei, Laimai Petrulaitienei, Gintarui Vaitkaičiui, Dinarai Dacienei, Reginai Aleksandravičienei, Daliai Krauzienei, apdovanojamų mokinių auklėtojoms, techniniam personalui, direktoriui Vytautui Vaitkui ir kiekvienam, kuris nors maža dalele prisidėjo prie šio renginio. Ačiū mūsų mokiniams Nerijui Gusčiui, Ievai Jankauskaitei, Justui Javarauskui, Gvidui Dargiui, filmavusiems, montavusiems renginio akimirkas, reguliavusiems aparatūrą. Už šventinės nuotaikos sukūrimą, padovanotus nuostabius muzikinius kūrinius dėkojame mūsų šauniesiems dainorėliams ir šokėjėliams. Už puikų renginio vedimą esame labai dėkingi mūsų progimnazistei Ievai Jankauskaitei ir buvusiai šios mokyklos mokinei šauniajai Kotrynai Dacytei. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Būrelio „Mažosios mūzos“ veikla

Progimnazijoje daugelį metų pradinių klasių mokiniai noriai dalyvauja būrelio „Mažosios mūzos“ veikloje. Būreliui vadovauja pradinių klasių vyr. mokytoja Regina Stulpinienė. „Mažosios mūzos“ džiugina ne tik savo progimnazijos bendruomenę, bet ir pastatytus spektaklius parodo socialiniams partneriams. 

Gegužės pabaigoje „Mažosios mūzos“ savo spektaklį „Drugelio diena“ parodė Naujamiesčio mokyklos ir lopšelių/darželių „Žemaitukas“ bei „Eglutė“ ugdytiniams. Smagu, kad mokiniai būrelyje mokomi kūrybiškumo, teatrinės išraiškos, pasitikėjimo savimi, nuoširdaus bendravimo, draugystės su kitų švietimo įstaigų vaikais.

„Bendraminčių“ informacija

 

Įrašai

Puslapis 1 iš 11

Lankytojų skaitiklis