2021-2022

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Atranka anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti

Telšių ,,Atžalyno“ progimnazija (P.Cvirkos g. 2, Telšiai) skelbia pretendentų atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

Darbo vieta – Telšių ,,Atžalyno“ progimnazija.

Pareigybės pavadinimas – anglų kalbos mokytojas.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Darbo krūvis – 18 kontaktinių valandų.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

-          aukštasis pedagoginis anglų kalbos išsilavinimas;

-          informacinių komunikacinių technologijų valdymas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

-          prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

-          asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

-          išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

-          gyvenimo aprašymą.

Dokumentus siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2022 liepos 14 d. imtinai.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Telefonas pasiteiravimui: 864597333.

Atrankos būdas – pokalbis.

Apie atrankos datą pretendentai informuojami telefonu. Telefono numeris nurodomas prašyme.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Atranka pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti

Telšių ,,Atžalyno“ progimnazija (P.Cvirkos g. 2, Telšiai) skelbia pretendentų atranką pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

Darbo vieta – Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos Žarėnų skyrius ( Mokyklos g. 7 ., Žarėnai)

Pareigybės pavadinimas – pradinių klasių mokytojas.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Darbo krūvis – 21 kontaktinė valanda.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

-          aukštasis išsilavinimas, pradinio ugdymo pedagogo kvalifikacija;

-          informacinių komunikacinių technologijų valdymas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

-          prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

-          asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

-          išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

-          gyvenimo aprašymą.

Dokumentus siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2022 liepos 14 d. imtinai.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Telefonas pasiteiravimui: 864597333.

Atrankos būdas – pokalbis.

Apie atrankos datą pretendentai informuojami telefonu. Telefono numeris nurodomas prašyme.

 

 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Aštuntokai atsisveikino su progimnazija

Birželio 28 dieną progimnazijos aktų salėje aštuntokams iškilmingai įteikti Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai. Šventę surengė ir vedė 7 klasės mokiniai. Aštuntokus sveikino ir linkėjo sėkmės progimnazijos direktorius Kęstutis Saplinskas, pavaduotojos Virginija Svotienė ir Jadvyga Dapšienė, klasių vadovai Marytė Beinorienė ir Gintaras Vaitkaitis, pirmoji mokytoja Eugenija Kavaliauskienė, tėveliai. 

Už gerą mokymąsi, aktyvią popamokinę veiklą, sportinius pasiekimus įteikti padėkos raštai 8a klasės mokiniams Urtei Mitkutei, Milenai Kūgytei, Dovydui Dužinskui, Emilijai Alkauskaitei ir 8b klasės mokiniams Gabijai Jonauskytei, Elijui Kniurui, Donatui Ruginiui, Kornelijai Noreikaitei, Kornelijai Niuniavaitei, Gvidui Stulpinui. Padėkomis apdovanoti ir aštuntokų tėvai J. Ir K. Kniurai, S. ir D. Bedaugiai bei V. ir R. Stulpinai. Prieš akis – didelis dar neatrastas pasaulis. Tegul jis būna įvairiaspalvis ir sėkmingas! Nesakome „sudie“, tariame „iki susitikimų“.

„Bendraminčiai“

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Gabių mokinių ugdymas progimnazijoje 

2021-2022 m. m. progimnazijoje ir toliau ypatingas dėmesys buvo skirtas gabių vaikų ugdymui. Jiems sudarytos puikios sąlygos plėtoti savo gebėjimus, vykdytos projektinės veiklos įvairių dalykų žinioms pagilinti.

Mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose ir rajono konkursuose bei olimpiadose. Jie turėjo galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su gabiais bendraamžiais, dalyvauti projektuose, kuriuos vykdė per mokslo metus ir progimnazijos bendruomenei pristatė birželio 17 dieną. Pradinių klasių mokytoja J. Petrulienė su savo ugdytiniais vykdė ir pristatė projektą „Mokausi kurti“, kuris buvo susijęs su vaidybos menu. Projekto „Ketureiliai apie šokį“ vadovė šokio mokytoja D. Dacienė sudarė galimybes mokiniams, pasitelkus vaizduotę, mėgstamą šokį „prakalbinti“ eilėmis. Jos mokinių darbai demonstruojami skaitykloje. 8b klasės mokiniai, kurių vadovė anglų k. mokytoja K. Bagužienė, dalyvavo respublikiniame internetiniame projekte „Let‘s create a story“ ir apie jį išsamiai papasakojo. Projektus „Kaip lietuviai žemę matavo“ ir „Piešiu – Darau – Džiaugiuosi“ atliko matematikos mokytojos A. Streckienės ugdytiniai. Jų darbus taip pat galima pamatyti skaitykloje. Geografijos mokytojos L. Baltrukonienės vadovaujami mokiniai vykdė ir įdomiai papasakojo apie projektus „Mokykimės kitaip“ (integruotas su informacinėmis technologijomis) ir „Geografinės kelionės“. 6a ir 7b klasių mokiniai domėjosi progimnazistų vardais ir pavardėmis bei parengė projektinius darbus „5-8 klasių mokinių pavardės: jų kilmė ir reikšmė bei dažnumas“, „5-8 klasių mokinių populiariausių vardų kilmė ir reikšmė bei raidžių dažnumas“. 7b klasės mokinės išsiaiškino, kokie garsūs aktoriai yra buvę mūsų mokyklos mokiniai, ir apie juos pristatė darbą „Aktoriai, baigę mūsų mokyklą“. 6a ir 7b klasių mokiniams vadovavo lietuvių k. ir lit. mokytoja J. Šliažienė.

Projektų vadovės džiaugėsi, kad gabūs mokiniai žingeidūs ir darbštūs. O pristatyme dalyvavę progimnazijos direktorius K. Saplinskas ir pavaduotoja J. Dapšienė palinkėjo gabiesiems progimnazistams ir kitais mokslo metais tęsti pradėtus savo darbus.

Gabių vaikų ugdymo grupės vadovė J. Šliažienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Emilija - tarptautinio epistolinio rašinio konkurso laureatė

Šiais mokslo metais įvyko 51-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas, kurio nacionaliniame etape dalyvavo 198 mokiniai iš visos Lietuvos. Konkursotema „Parašykite laišką įtakingam asmeniui apie tai, kodėl ir kaip imtis veiksmų dėl klimato kaitos“. Mokinių darbus vertino rašytoja G. Adomaitytė ir žurnalo „Pašvaistė“ vyriausioji redaktorė A. Daugnorienė.

Šiame konkurse jau antrus metus iš eilės dalyvavo mūsų mokyklos 7b klasės mokinė Emilija Metrikytė. Ji savo laišką skyrė Prancūzijos mados namų „Chanel“ kūrybinei direktorei Virginie Viard. Džiugu, kad Emilijos laiškas pateko tarp 12 geriausių darbų ir ji buvo apdovanota LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrės pagyrimo raštu.

Anot konkurso organizatorių, „šis konkursas metai iš metų padeda puoselėti laiško rašymo tradiciją tarp jaunų žmonių. Toks minčių dėstymo formatas yra labai asmeniškas ir unikalus, neturintis griežtų rėmų bei leidžiantis per konkrečią temą pajusti rašančiojo emocijas, nuotaiką, pažinti jo vertybes, požiūrį, žinias“. Ačiū tau, Emilija, už šaunų laišką moteriai, diktuojančiai mados tendencijas, kuriomis seka visas pasaulis.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja J. Šliažienė

 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Baigiamoji tarptautinio projekto „Erasmus+“ kelionė į Kauną

Tarptautinį metų projektą „Erasmus+“ (koordinatorė Danutė Raudienė) vainikavo kelionė į Kauną. 2 – 5 klasių mokiniai, kurie labiausiai domėjosi projektu, dalyvavo jo veiklose, turėjo puikią galimybę iš arčiau pažinti M. K. Čiurlionio tapybą, nes būtent su šiuo menininku supažindinome projekto partnerius iš Latvijos, Belgijos ir Ispanijos. M. K. Čiurlionio muziejuje vyko edukaciniai užsiėmimai. Pasirodo, Čiurlionio būta  linksmo ir išradingo. Sužinojome, kad drauge su broliu jis sukūrė ženklų raštą. O kai išvyko toli nuo namų studijuoti, siuntė užkoduotus laiškus. Jaunesniesiems sesutėms ir broliukams buvo labai smagu laukti Kostuko laiškų. Jei norėjai sužinoti, kaip jam sekasi, būk gudrus ir iššifruok. 

Teko ir mums paplušėti, parašyti laišką naudojant Čiurlionio  sugalvoto rašto įmantrybes. Rašėme plunksna, nuolat pamirkydami į rašalinę, kaip kad rašė pats menininkas. Vėliau ant stalo molbertų nugulė piešimo lapai. Pagal žymiojo menininko reprodukcijas vaikai tapė pastilėmis taip, kaip mėgo pats Čiurlionis. Pasivaikščiojome po galeriją. Gidė papasakojo, kokias paslaptis slepia M. K. Čiurlionio paveikslai. Tik labai atidžiai įsižiūrėjęs suvoki, kokia gili, sudėtinga, galbūt sunkiai suprantama menininko pasaulėžiūra, savitas požiūris į pasaulį. Paskutinė užduotis – paveikslo dėlionė – nebuvo lengva, tačiau labai įdomi. Dar atidžiau įsižiūrėjome į detales ir spalvų derinius. Grįžome turtingi įspūdžių, geros nuotaikos, daugiau sužinoję ir išmokę.

2a klasės mokytoja Irma Klaišytė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Vaikystės laivas“ išplaukė į vasarą

Birželio 13 d. progimnazijos pradinukai atsisveikino su mokykla vasaros atostogoms. Diena buvo nuotaikinga ir šventiška. 1–3 klasių mokiniai iš ryto vykdė trumpalaikį projektą „Vaikystės laivas“. Vaikai svajojo, lankstė, karpė, kūrė. Atliktus darbus visi nešėsi į progimnazijos kiemą, kur juos išradingai pristatė.

Progimnazijos direktorius K. Saplinskas ir pavaduotoja J. Dapšienė pasidžiaugė vaikų išradingumu ir juos apdovanojo padėkos raštais už puikų mokymąsi ir aktyvią popamokinę veiklą. Vėliau vaikai pašoko, padainavo ir linksmi iškeliavo į vasarą. 3a ir 3b klasės mokiniai į penktą klasę palydėjo ketvirtokus, kurie turėjo atlikti įvairias užduotis. Trečiokai rodė programėlę. Mokyklos direktorius Kęstutis Saplinskas ir pavaduotoja Jadvyga Dapšienė ketvirtokams iškilmingai įteikė Pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus ir padėkos raštus.

Pradinių klasių mokytojos A. Bagužienė, S. Norkuvienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Progimnazijos garbė 2022

Birželio 9 dieną mokykloje nuaidėjo tradicinis renginys „Progimnazijos garbė“. Jo tikslas pagerbti mokyklos pirmūnus ir jų tėvelius. „Progimnazijos garbę 2022“ vedė buvusi progimnazijos mokinė Samanta Miniotaitė. Renginys prasidėjo „Dizaino studijos“ pasirodymu. Susirinkusiuosius sveikino direktorius Kęstutis Saplinskas. Mokinius, jų tėvelius ir mokytojus maloniai nuteikė septintokės Sofijos Slavinkytės, penktokų Domo Žaronskio ir Gyčio Vilko, ketvirtokių Gytės Vavilovaitės, Ugnės Bukantaitės, muzikos mokytojo Gintaro Vaitkaičio atliekami muzikos kūriniai, trečioko Gabrieliaus Savickio ir jo porininkės Dilanos šokis. 

Progimnazijos šauniausieji parodė apie save sukurtus nuotaikingus ar labai rimtus filmukus. „Progimnazijos garbės 2022“ statulėlės buvo įteiktos 17 mokinių: Rugilei Palekaitei (2b), Saulenei Žaronskytei (2b), Dovydui Sukauskui (4a), Evai Gečaitei (4a), Gabrielei Trepkevičiūtei (4a), Emilijai Čėsnaitei (4b), Eglei Smilgevičiūtei (4b), Deimantei Andriuškaitei (4b), Arijui Vaclovui Jonušui (5a), Akvilei Nekrašiūtei (5a), Emilei Bagužaitei (5a), Martynai Jankauskaitei (5b), Gretai Zdramytei (6a), Elijui Bagužui (7b), Viltei Jociutei (7b), Matui Kulevičiui (7b), Gabijai Jonauskytei (8b)Jų tėveliai apdovanoti progimnazijos direktoriaus padėkomis. Padėkos įteiktos ir pirmūnų klasių vadovams. Ši šventė kiekvienam mokiniui – didelė garbė ir paskatinimas siekti dar geresnių mokymosi rezultatų, būti aktyviu progimnazijos mokiniu, o tėvams ir mokytojams – pasididžiavimas ir begalinis džiaugsmas.

„Bendraminčiai“

 

Įrašai

Puslapis 1 iš 17

Lankytojų skaitiklis