Rapolas – „Dainų dainelės 2024“ rajoninio etapo dalyvis

2024-01-09 Telšių Žemaitės dramos teatre vyko vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė 2024“  rajoninis etapas, kuriame puikiai pasirodė Telšių „Atžalyno“ progimnazijos 7 m. solistas Rapolas Ulkštinas. Dainorėlį konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Laima Petrulaitienė.

„Bendraminčiai“

 

Tarptautinis projektas „Mažieji gamtos inspektoriai“

2023–2024 mokslo metais mūsų  progimnazijos „eTwinning“ grupė ir pradinių klasių ketvirtokai dalyvauja projekte „Mažieji gamtos inspektoriai“. Veiklos yra vykdomos pagal bendrai sukurtą darbo planą su partneriais iš Ispanijos, Turkijos, Lenkijos. Per pirmą pusmetį įvyko du mokytojų ir vienas mokinių virtualūs susitikimai. Per juos susipažino partnerių mokinių ir mokytojų dalyviai. Sukurtas darbo planas. Per mokinių susitikimą gruodžio mėnesį įvyko jų prisistatymas partneriams, aptartas e-knygos kūrimas.

Su projekto veiklomis galima susipažinti čia: https://school-education.ec.europa.eu/lt/etwinning/projects/little-nature-inspectors/twinspace

Projekto koordinatorė progimnazijoje Danutė Raudienė

 

 

Pradinukų Smiltės ir Vyčio laimėjimai

Švenčių sūkuryje atkeliavo puikios naujienos. Mūsų mokyklos pradinukai: 2a klasės mokinė Smiltė Budreckytė (mokytoja A. Gumuliauskienė) ir 3a klasės mokinys Vytis Razminas (mokytoja J. Petrulienė) informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Telšių savivaldybėje laimėjo prizines vietas: Smiltė antrokų lygoje I vietą, Vytis trečiokų lygoje III vietą. Sveikiname!

2a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

 

„Kalėdinis burbulas 2023“

Kalėdos – toks metas, kai sušyla visų širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės, nosį pakutena kepamų sausainių kvapas ir švelniai kvepia eglutės šakos…

Telšių „Atžalyno” progimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautinėje specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių virtualiame kūrybinių darbų parodoje „Kalėdinis burbulas 2023“ skirta Kalėdiniam laikotarpiui. Parodą organizavo Vilniaus Šilo ugdymo centras.

Tikslas – puoselėti specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių, gėrį, grožį, gerumą, dalintis Kalėdine šiluma su kitomis bendruomenėmis. 

Pasigrožėkite mokinių kurtais žaisliukais: 

https://read.bookcreator.com/NCq8Z8axKyRkyCtmSf75ia1lljK2/kfc1b4gpTMqtnVDEEavnGg

Specialioji pedagogė Renata Kulevičiūtė

 

 

Padėka kalėdinių eglučių autoriams

Adventiniu laiku pradinukų fojė puošė mokinių ir jų tėvelių pagamintos eglutės. Jų grožis tiesiog nenusakomas. Gruodžio 22 dieną mokyklos direktorius ir pavaduotoja Jadvyga Dapšienė dėkojo auksinių rankų meistreliams ir jų šeimoms bei teikė apdovanojimus.

„Bendraminčiai“

 

 

Adventinis renginys  „Dovana Jėzui“

Gruodžio 22 dienos rytas progimnazijoje buvo ypatingas – aktų salėje vyko adventinis rytmetys „Dovana Jėzui“. Mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos Jadvygos Dapšienės, muzikos mokytojos Laimos Petrulaitienės, šokio mokytojos Dinaros Dacienenės, tikybos mokytojos Marytės Beinorienės, technologijų mokytojos Jadvygos Martinkienės ir pradinių klasių mokytojos Jūratės Petrulienės, sukūrė jautrų prieškalėdinį pasakojimą-miuziklą. 

Istoriją įvairino solistų ir choro atliekamos dainos, liaudies šokiai, avytės, fėjos ir nykštukai. Adventinis rytmetys nuteikė ramybei, gerumui, apmąstymams. Vakare mokiniai šventę kūrė tėveliams ir progimnaziją aplankiusiam kanauninkui Vygintui Gudeliūnui. Kalėdinė nuotaika, Dievo buvimas sklandė ore.

„Bendraminčiai“

 

 

Netradicinės šiurpių pamokos

6b klasės mokiniai pamilo tautosaką. Ilgesnį laiką skaitę ir nagrinėję sakmes, patys pasiūlė surengti šiurpių pamoką. Mokytojos Deimantė Andriuškaitė ir Emilija Čėsnaitė paruošė skaidres apie šiuos truputį primirštus pasakojimus, kūrė klasės draugams užduotis ir netgi rašė pažymius. Pamoka baigėsi šiurpių kūrimu porose. O kitą dieną pamoką pradėjome žodžio „šiurpinti“ sinonimų skaičiavimu ir rašymu bei šiurpinome vieni kitus prieblandoje prie žybsinčios kalėdinės eglutės.

 Mokiniams įstrigo, jog šiurpėmis būdavo stengiamasi ne tik pagąsdinti vieniems kitus, bet ir pajuokauti. Mokytis žaidžiant buvo be galo smagu!

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

 

Kalėdiniai skaitymai 

Kalėdiniai skaitymai – tai progimnazijos tradicija. Jie vyksta kasmet gruodžio mėnesį, artėjant Kalėdoms. Šiais metais jų tema – tekstų apie Kalėdas skaitymo ir vaidybinės raiškos derinimas.

5a ir 5b klasių mokiniai (mokytoja Jūratė Šliažienė) per netradicines literatūros pamokas ne tik skaitė tekstus apie Kalėdas, bet ir vaidinio įvairius juose buvusius veikėjus, daiktus ar gamtos reiškinius. Penktokams atlikti šias užduotis puikiai sekėsi!

5a klasės mokinės Ugnė Sasnauskaitė, Skaistė Butkutė irKamilė Alčauskaitė kartu su bibliotekininke Aušra Vaičiuliene aplankė pradinių klasių mokinius, pasveikino juos su artėjančiomis šventėmis ir suvaidino S. Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“.

Pradinių klasių mokiniai eilėraščius apie žiemą ir Kalėdas skaitė keisdami nuotaikas (liūdnai, linksmai, lėtai ir pan.) ar pasiskirstę į grupes suvaidino pasirinktą eilėraštį. Mokiniai skaitė M. Vainilaičio, Z. Gaižauskaitės, P. Širvio, R. Skučaitės, L. Degėsio, N. Morkūnaitės, S. Nėries ir kitų poetų tekstus. Užsiėmimai vyko progimnazijos bibliotekoje ir klasėse.

Progimnazijos bibliotekoje surengta knygų apie Kalėdas paroda.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

 

Puslapis 6 iš 12

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis